BE ELITE Clinic

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.1.2019

Všechno nejlepší do nového roku dámy!
Můj první deník tohoto roku bude patřit právě vám a tématu
čím dál víc diskutovanému:  
 
Estetická gynekologie - ptáte se mě, mluvíte se mnou o všem, co vás na tomto tématu zajímá - jak to funguje? Potřebuji to? Bolí to? Pro koho je vhodné?
Je to tak. Jak stárne naše pleť zraje i naše tělo. Život každé z nás píše jiný příběh a tak i naše tělo je "opotřebované" různě a jiným způsobem.
Omlazení, rejuvenace intimních partií už dávno není tabu. Na mezinárodním poli jde o standardní zákroky jak jsme zvyklí u obličeje, krku, dekoltu či rukou. Proto se není třeba ostýchat. Mnohé z vás jsou překvapené mou spontánní reakcí na vaše nesmělé otázky. Chápu to, je to téma osobní, intimní. Ostychu ale není třeba! Vždyť jde o nás, o naše krásné, vábivé ženské tělo.
 
Tato ošetření již u nás využila nejedna z vás. Lepší kvalita sexuálního života, vyšší sebevědomí, zlepšení prvních projevů inkontinence a celková spokojenost mluví za všechno. Proto vás "ostatní" chci motivovat. Pokud si myslíte, že jsou věci, se kterými se už nedá nic dělat, ujišťuji vás, že tomu tak není.
 
Abych vám přiblížila, o čem mluvím, klinika BE ELITE CLINIC disponuje specializovaným INTIM LASEREM, který rejuvenizuje nejen tkáně povrchové, ale i vnitřní, kromě estetického má využití také lékařské, protože dokáže napomoci léčbě inkontinence. 
Specializujeme se také na hydrataci, omlazení  a zpevnění intimních partií pomocí kyseliny hyaluronové. Portfolio je opravdu moderní a široké.
 
 
Proto milé dámy, budu se na vás těšit ...
Vaše doktorka Monika Kavková

Zpět