BE ELITE Clinic

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 17.2.2019

 

Niťový lifting, moje srdcová záležitost ....

Když jsem před asi 12 lety začínala s niťovým liftingem, byla jsem mezi prvními v Evropě, koho tato anti-aging metoda oslovila. Léta denodenní praxe vychytala chyby a výhody, pozitiva i negativa, úskalí a limity.

Dnes už to „mám v ruce i v oku„ , stala jsem se mezinárodní trenérkou niťových liftingů Aptos a učím lékaře nejen u nás, ale i po světě - mým nejbližším cílem je Indonésie. Byla jsem totiž požádána, abych naučila tyto metody kolegy ze tří největších klinik estetické medicíny v Indonésii a zároveň přednesla své zkušenosti s nitěmi Aptos na celosvětovém kongresu v Jakartě.


Vytvořila jsem řadu vlastních autorských technik, o kterých na kongresech přednáším a zpětnou vazbou od zahraničních kolegů se dozvídám, že mnohé z nich se staly jakousi bází pro jejich každodenní rutinní zákroky. Je to pro mě obrovská čest, ale také zodpovědnost, zároveň však i vášeň.

Dnes estetická medicína používá celou řadu ošetření - injekční, přístrojové, biostimulační atd., niťový lifting je již nyní jejich nedílnou součástí.
Dokáže ale něco, co ostatní ošetření neumí: umí „ přesunout padající tkáně“,  při správné technice dokáže i vytvořit objem - např na lícní kosti nebo při dnes tolik oblíbené konturaci dolní čelisti.
Slouží jako ošetření pro celoobličejový lifting nebo jako dílčí ošetření - lifting obočí, lifting líček, konturace a stáhnutí podbradku, definice dolní čelisti, či doplněk komplexního antiaging zákroku s výplňovými materiály.

Nejžhavější novinkou jsou nitě obohacené o kyselinu hyaluronovou. Jako jediná v České republice jsem měla možnost s nimi rok pracovat, testovat jejich výhody, poté o tomto roce zkušeností na mezinárodním kongresu IMCAS 2019 v Paříži přednášet.

Blíže vás o těchto nových nitích budu průběžně informovat, musím ale již teď říct, že efekt niťového liftingu se jakoby zdvojnásobil - nitě nejen zvedají, zároveň ale slouží jako rejuvenace a hydratace. I proces hojení se zkracuje.
 
Často se ptáte, jak takové ošetření probíhá a co má člověk očekávat.
Prvotní a velmi důležitá je konzultace, po ní se přechází k samotnému zákroku, který netrvá déle než20 minut.
Ošetřovaná místa se znecitliví, proto je zákrok zcela bezbolestný. Rekonvalescence může být 2-3 dny, avšak fungovat můžete ihned po ošetření. Sem tam se u někoho objeví modřinky, není to však pravidlem.
 
Pokud by vás zajímalo více, neváhejte zavolat na naši bezplatnou linku, děvčata vám rádi a ochotně vysvětlí všechny detaily.
 
Mějte hezký zbytek neděle
Vaše doktorka Kavková

Zpět