BE ELITE Clinic

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 4.10.2019

Píšu vám z letadla, během svého nočního letu na kongres. Přiznám se, že přemýšlím o tom, co bych já sama po létě nejvíc potřebovala a co si po návratu udělám. A to se týká i vás, moje milé dámy...
 
Máme tu podzim, období, které je vhodné pro všechna ošetření na regeneraci pleti.
Jsem zastáncem komplexní péče o pleť, a proto bych vám ráda představila tři zásadní ošetření, jejichž důležitost během tohoto období je skutečně nejzásadnější. 
 
 
VITAL INJECTOR - celoobličejové ošetření, během kterého se jemnými vpichy aplikuje "koktejl mládí" namíchaný přesně pro potřeby pleti. Jde o hloubkovou hydrataci, která rozjasní a rozzáří pleť, zároveň zredukuje jemné vrásky. Efekt po ošetření přetrvává 6-9 měsíců ( to jsem si stihla udělat před odletem ).
 
 
CHEMICKÉ PEELINGY - v případě, že vaše pleť potřebuje důkladnější vyčištění, sjednocení, redukci jemných jizviček doporučujeme chemický peeling. I zde platí, že není chemický peeling, jako chemický peeling. Existují různé intenzity od jemnějších po invazivnější, taktéž různé druhy: od těch pro rozjasnění, sjednocení pleti, po ty určené k redukci pigmentových skvrn. Doporučujeme konzultaci, kde vám lékař vysvětlí všechny podrobnosti a najde pro vás ten nejvhodnější.
 
LASEROVÉ OŠETŘENÍ - FACE RESURFASING je absolutním must have pro dámy, které chtějí zregenerovat celý obličej. Laserové ošetření sjednotí tón, zredukuje všechny drobné vrásky, nastartuje tvorbu vlastního kolagenu, vypne pleť a zcela ji rozzáří (na ten se chystám). 
 
 
Doufám, že jsem Vás inspirovala, tak neváhejte a přijďte nás navštívit.
Je našim potěšením starat se o Vás!
 
Vaše Monika Kavková

Zpět