BE ELITE Clinic

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 26.2.2020

JARNÍ BEAUTY DETOX

Každý rok je to stejné, jakmile máme vidinu teplejších a slunečnejších dní, začínáme přemýšlet, jak dostat sebe i své tělo do formy. Proto jsme celý tým Be Elite Clinic sedli za jeden stůl a vybrali to nejlepší pro váš jarní detox krásy.

LIPOSUKCE - na podzim jsem ze světových kongresů přivezla novinky z oblasti liposukcí a vybrala nejnovější liposukční stroj Body Jet, který je nejbezpečnější a nejefektivnější formou, jak se zbavit nadbytečných tukových polštářků. Liposukce se provádí v lokální anestezii a hojení pomocí této metody se výrazně zkrátilo. Stále platí zaváděcí cena 39 900 Kč, milé dámy, páni, není nad čím váhat.

GLOWING SKIN - celoobličejové ošetření, během kterého vám lékař aplikuje do podkoží speciální směs kyseliny hyaluronové. Efekt krásné, mladistvé, svěží, rozjasněné a vypnuté pleti nabudete už pár dní po ošetření a vydrží neuvěřitelných 6-9 měsíců. Je to ideální doplněk pravidelných
"botoxových a korekčních" ošetření. A garantujeme vám, že pokud ho jednou vyzkoušíte, více se ho nevzdáte.

MLADISTVÉ OČNÍ OKOLÍ - oči jsou okny do naší duše, jsou zrcadlem našeho zdraví, spoustu o nás prozrazují po celý život. Jemné oční okolí si zaslouží speciální péči proto, aby se mohlo dostatečně regenerovat a udržovat bez hlubších vrásek. Součástí pravidelné péče o oční okolí na naší klinice je PRP - ošetření vlastní krevní plasmou, která se aplikuje tzv. „neviditelnými jehličkami“ do jemné kůžičky pod a kolem očí. Ideálních je 5 sezení pro zachování dlouhodobého efektu. Kůžička se zpevní, vrásky vyhladí a pohled rozjasní.

Náš tip navíc? Nic neudělá krásnější pohled jako dokonalé řasy. Děláme je v 2D i 3D verzi. A samozřejmostí je i domácí péče o oční okolí. Colbert MD nabízí výživný krém proti otokům ale i oční sérum. Vše najdete u nás na klinice …

Doufám, že jsme vás inspirovali,
Vaše doktorka Kavková

Zpět