BE ELITE Clinic

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | 13.9.2020

Minulý týden jsem trávila na lodi se svým manželem, obklopena všudypřítomným mořem.

Mořem, které v sobě skrývá nespoutanost, sílu, energii, umí být klidné i bouřlivé, předvídatelné, ale i nevyzpytatelné .... přesně takové, jak umí být člověk i život samotný.

Jsou momenty, které mi pomáhají zkoncentrovat se, nabijí mě silou, energií a inspirací. Nejsou to materiální věci, jsou to lidé, místa, kultura, atmosféra. A přesně to jsem potřebovala pocítiť před spuštěním v pořadí čtvrté sezóny BE ELITE CLINIC.

Za tři a půl roku od otevření kliniky jsme toho společně jako tým dokázali neuvěřitelně mnoho. Naší největší inspirací jste pro nás Vy, naše klientky, díky tomu se my snažíme být lepšími a lepšími. Poskytujeme Vám ten nejvyšší servis a věříme, že jsme pro Vás místem, kde se cítíte spokojeně, opečovávaně a vždy se do něj rádi vracíte. Protože tady je prostě dobře!

Ani ty nejkvalitnější materiály však nezaručí perfektní výsledek, pokud nejsou v rukou šikovného odborníka, proto se v Be Elite Clinic obklopuji profesionály, kteří jsou pro mě i umělci.

Umělci, podtrhující Vaši krásu.

Od tohoto týdne začíná již zmíněná, čtvrtá sezóna, a musím říct, že se na ni velmi těším, protože jsme si pro vás připravili spoustu novinek. Otevíráme novou část kliniky, kde se budeme starat výhradně o vaši pleť a najdete zde ta nejlepší pleťová ošetření, jaká estetická medicína nabízí. Budeme Vám diagnostikovat stav pleti a podle toho připravovat plány péče na míru, protože jen pleť, která je zdravá a svěží, je krásná. 

Další novinkou je i rozšíření plastické chirurgie, která nabízí nejbezpečnější a přitom nejúčinnější liposukci na trhu v České republice. Tato revoluční technologie dokáže okamžitě zpracovat odebraný tuk a umožní jeho použití k vyplnění jiných částí obličeje či těla – to vše bezbolestně v lokální anestezii. Dále bude nabízet  operaci očních víček, odstátých ušních boltců, mini-facelift, upper-lip lift a stále populárnější operace intimních partií.

Významným krokem pro naši kliniku bude také otevření školícího střediska pod záštitou doktorky Kavkové s názvem "Kavková ACADEMY". Připravované kurzy pro lékaře budou zaměřeny jak pro začátečníky, tak i pokročilé. K jejich přihlašování bude spuštěn online objednávkový systém v rámci našeho webu.

Čeká nás toho vskutku hodně. Přijďte se k nám podívat, odpočinout si, nechat se zkrášlit, omladit a hlavně načerpat tu nejpozitivnější energii. Protože toto všechno děláme jen pro vás ....

 

Vaše doktorka a nově námořnice ?
Monika Kavková

Zpět