BE ELITE Clinic

BE ELITE CLINIC BEAUTY TIPS x COVID RULES | 6.10.2020

Opakování  je matka moudrosti, proto pro Vás shrneme základní pravidla v prevenci proti COVID-19, která již důvěrně znáte
a pokusíme se Vám nabídnout řešení, jak zmírnit nepříznivé účinky těchto nutných opatření.

Nošení roušek, časté mytí rukou či oslabená imunita s sebou přinášejí negativní projevy, kterých se na naší klinice můžete snadno zbavit. Nechte se inspirovat ....

PRAVIDLO 1: NOSTE ROUŠKY

Chránit sebe, ale i ostatní je nejzákladnějším pravidlem během současného pandemického období. Nošení roušek může jemně iritovat a zanášet naši pleť, což vyvolává zvýšenou tvorbu mazu a následně akné.
Proto je určitě vhodné zaměřit pozornost na čistotu pleti. Jemné povrchové peelingy, RETINOL PEEL nebo CARBON PEEL pleť vyčistí, sjednotí, zjemní póry a zredukují nežádoucí nedokonalosti. Jsou rychlými ošetřeními, které zvládnete i během polední pauzy. Pro 100% efekt je dobré opakovat je 3- 5 krát s odstupem dvou týdnů.

Završit tuto péči doporučujeme hloubkovou hydratací a vitamíny nebo vlastní krevní plazmou, které do takto svěží, čisté pleti můžeme aplikovat. Mezoterapie mícháme na míru po konzultaci s lékařem, podle stavu a potřeby každé pleti. Koktejly mládí vaši pleť rozjasní, zpevní a vzpruží už po jediném sezení. 


PRAVIDLO 2: MYJTE SI PRAVIDELNĚ RUCE

Mytí rukou dezinfekčními prostředky vysušuje jejich povrch a narušuje přirozené PH. Důsledkem toho je tvorba ekzému a lišeje.
Parafínové zábaly okamžitě rejuvenizují a zjemňují povrch pokožky. Dalšími účinnými ošetřeními jsou mezoterapie a plazmaterapie nebo hloubková hydratace pomocí přístrojového ošetření VITAL INJECTOR. Během 30 minutového ošetření se jemnými vpichy vpraví všechny potřebné výživné látky do podkoží a efekt vydrží celé měsíce. 

PRAVIDLO 3: POSILUJTE SVOU IMUNITU

Na to, aby bylo naše tělo dobře připravené bojovat s viry, musíme mít dostatečně vybudovanou imunitu. I proto jsou infuzní terapie nezbytnou součástí v období COVID-19. Jedním z prokazatelně nejúčinnějších látek posilujících imunitu je vitamín C. Pro dosažení jeho maximálních léčivých účinků je nutné vytvořit v krvi téměř 15x vyšší koncentraci, což je možné dokázat pouze při jeho nitrožilním podání. Jeho výrazný nedostatek je navíc jedním z faktorů vzniku chronických zánětlivých a onkologických onemocnění.
Nabízíme různé balíčky infuzních terapií, naším favoritem je kombinace VITAMINU C a GLUTATHIONU (super antioxidantu).

PRAVIDLO 4: OMEZTE PŘÍTOMNOST VE VNITŘNÍCH PROSTORÁCH a DODRŽUJTE ODSTUP
Provoz zdravotních zařízení, i těch soukromých, podléhá striktním předpisům a musí splňovat přísné hygienické standardy. Vaše bezpečnost je u nás na prvním místě. 
Dbáme na přesný time-management pacientů a maximální hygienu. To vše pro Vás!

NÁŠ TIP pro domácí péči:

Značka COLBERT MD byla vytvořena k obnově a renegeraci pleti, i proto jsou účinky této kosmetiky nyní stále vyhledávanější. SOOTHE NIGHT CREAM v noci zrejuvenizuje vaši pleť, zpevní a zredukuje případné zarudnutí. Aktivně bojuje proti tvorbě vrásek.
Milieu Beauty Collagen absolutní novinka na trhu je doplněk stravy - prášek pro přípravu nápoje obsahuje v jedné dávce 12 000 mg kolagenu, což je 4x více než běžné produkty na trhu. Má neuvěřitelně blahodárné účinky na vitalitu vaší pleti.
Všechny produkty zakoupíte exkluzivně pouze u nás v BE ELITE CLINIC.

Zpět