BE ELITE Clinic

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | DOKONALÁ PLEŤ S PLEŤOVÝMI TERAPIEMI | 5.12.2020

Věřím tomu, že stejně jako Haute Couture šaty musejí být odrazem té nejvyšší kvality ve všech ohledech – dokonalým střihem, ručním zpracováním, barvou, důrazem na detail a luxusním materiálem, ruku v ruce s krásnými proporcemi a harmonií tváře musí jít logicky i perfektní kvalita pleti.
Pokud jeden z faktorů chybí, výsledek není dokonalý a také není uvěřitelný.
Proto pro naše klienty připravujeme to nejlepší z celosvětové nabídky péče a stimulace pleti.

Již od mládí, které si toužíme udržet co nejdéle, začínáme své pleti dopřávat to nejlepší.
Mažeme se krémy, dáváme si pravidelně masky, objevujeme možnosti estetické medicíny a chodíme na ošetření, kde využíváme efektu botulotoxinu a drobné nedostatky zdokonalujeme kyselinou hyaluronovou. 
Vše ale musí být v souladu – péče o hlubší tkáně musí jít ruku v ruce s péčí o kondici a kvalitu naší kůže i na povrchu.

Jak vypadá pleť ženy mezi 20 - 30 rokem života? Je svěží, pružná, sjednocená, rozjasněná, vypnutá. Toto vše přibývajícími léty postupně mizí. Proč tedy nevyužít samoobnovovací schopnost vlastní kůže? Přesně s ní totiž pracují všechna pleťová ošetření. Přesně zvoleným „zásahem“ zvenčí vyprovokujeme naše tkáně k tomu, co běžně dělají, když jsou poškozené – hojí se. A tvoří nové buňky.

Portfolio pleťových terapií je vskutku široké, my vám pomůžeme se v něm dobře orientovat. Správnými postupy a kombinacemi se dokážeme dopracovat ke skutečně dokonalé pleti. Pojďme se podívat na jednotlivé základní kroky a skupiny ošetření:

ZÁKLADNÍ KROK: PEELINGY = KVALITA PLETI

Skupina chemických peelingů řeší a léčí povrch kůže. Peelingy odstraní vrchní vrstvu zrohovatělých buněk, redukují pigmentové skvrny, pihy, stahují póry a eliminují tzv. "adults acne". Je to základní krok, který je třeba absolvovat, abychom pleť vyčistili a vylepšili její nejvrchnější vrstvu. Patří sem (Carbon peel, retinol peel, aha peel, tca peel, phenol) Ten správný typ peelingu pro vás s radostí vybereme.

NÁSLEDUJÍCÍ KROK: ZÁKROKY, které udržují KONDICI PLETI

LASERY
Pro intenzivnější ošetření a výraznou REJUVENACI pleti, která jde do hlubší vrstvy, využíváme lasery. V 1.kroku laser prohřeje, stáhne a zpevní podkoží a velmi účinně obnovuje a stimuluje ochablá kolagenní vlákna zevnitř. 
2. peelingový krok aktivně stimuluje obnovu vrchní vrstvy pleti tím, že pleť na povrchu jemně zbrousí, odstraní přebytečné buňky, zredukuje pigmentové skvrny a nedokonalosti, akné či drobné vrásky a jizvičky. Ošetření je unikátní v tom, že estetický efekt je u každého klienta, který zákrok absolvuje, výrazně omlazující, kůže se viditelně zpevní a sjednotí, kvalita a kondice pleti jsou nápadně lepší.

COLBERT MD TRIAD FACIAL 
Licenci na tento typ exkluzivního ošetření, které vytvořil samotný hollywoodský lékař David Colbert, vlastní jediné dvě kliniky v Evropě:
Londýnský Harrods a Be Elite Clinic v Praze!
Ošetření v sobě ukrývá 4 kroky, od peelingu, radiofrekvenci, přes jemný laser a ultrazvuk, vše za pomoci těch nejkvalitnější COLBERT MD kosmetiky. Pleť se nejen zrevitalizuje, ale také prohřeje a laserem se znovuobnoví tvorba kolagenu. 
Ne nadarmo se jí říká „RED CARPET TREATMENT“.

PRP PLAZMA  
Vlastní krevní plazma obsahuje nenahraditelné růstové faktory, které po aplikaci do podkoží stimulují fibroblasty k tvorbě vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Jde o tělu nejpřirozeněji ošetření v estetické medicíně vůbec.
Ošetření pleť rozjasní a zanechá vláčnou, efekt u pleti s akné je jedinečný.
 
VITAL INJECTOR 
Přístrojové ošetření, které mikro jehličkami zásobí pleť v předem určené, individuálním potřebám klienta nastavené hloubce potřebnými vitamíny a výživnými látkami. Existuje mnoho produktů – kyselina hyaluronová, aminokyseliny a další biostimulační látky, které se dají vital Injectorem aplikovat, proto je toto ošetření maximálně flexibilní při správné indikaci pro pleť každého klienta.

Shrňme si to.

Pravidlo č. 1 zní, vždy začínejte peelingem, s výběrem toho nejlepšího pro vaši pleť vám poradíme, "vyčistěte" ji od všech nedostatků a zaručte si tak kvalitní povrch pleti. 
2. Poté pokračujte hlouběji, ošetřeními, které jsou celoobličejové, stimulují, hydratují a rejuvenizují i podkoží, čili se starají o samotnou kondici pleti.


Vše potřebné najdete na www.beeliteclinic.cz

Zpět