BE ELITE Clinic

DENÍK MONIKY KAVKOVÉ | NOVOROČNÍ INSPIRACE

Začátkem nového roku si vždy dáváme klasická předsevzetí. Máme chuť věci měnit, pracovat nejen na svých snech a plánech, ale udělat i něco pro sebe. Co si přejete nejvíc vy? Více cvičit, stravovat se zdravě, mít hezčí pleť nebo méně vrásek? Následující řádky by vás mohly inspirovat k tomu, jak využít nejnovější beauty trendy, technologie a ošetření, aby se všechny vaše plány do puntíku naplnily.

PLEŤ

V době, kdy denně podléháme pokušení filtrů, si je třeba uvědomit, že náš život se odehrává tady a teď. Rok 2021 by měl být rokem, kdy k dokonalé tváři bez vrásek s perfektními konturami přidáte i dokonale vypadající pleť. Bez pigmentových nedokonalostí, pórů, dehydratace či akné. S naším portfoliem pleťových terapií pro vás vytvoříme přesný plán na míru, podle stavu a hlavně potřeb vaší pleti tak, aby už více nepotřebovala žádný filtr.

Náš tip: 

LASER PEEL 

nové ošetření pro rozjasnění, sjednocení a zpevnění pleti. Během 20 - 30 minutového ošetření vám za pomoci speciálních hlavic frakčního CO2 laseru bude ošetřena pleť obličeje, krku i dekoltu.
V 1.kroku laser stahuje a zpevňuje podkoží a velmi účinně obnovuje a stimuluje ochablá kolagenní vlákna zevnitř.
2. peelingový krok aktivně stimuluje obnovu vrchní vrstvy pleti tím, že pleť na povrchu jemně zbrousí, zredukuje pigmentové skvrny a nedokonalosti, akné či drobné vrásky a jizvičky.


ANTI-AGING

K dokonalé pleti patří i anti-aging procedury. Bez nich sice může být pleť, o kterou pravidelně pečujeme, na povrchu dokonalá, hydratovaná, sjednocená a svěže vypadající, ale změny ve středních či hlubokých vrstvách spojené a způsobené procesem stárnutí, ztrátu objemu či nepravidelné povadlé kontury nám upraví jedině invazivnější ošetření, které patří do rukou lékaře. Jedině harmonie ve všech vrstvách pak ve výsledku působí přirozeně.
Pokud bychom měli pro vás vybrat jednoošetření, které není až tak finančně náročné, ale je maximálně efektivní, sáhli bychom po botulotoxinu. Rychlý, téměř bezbolestný a přitom velmi účinný zákrok, který omladí celou horní třetinu obličeje. Vyhladí vrásky čela, glabelu a také okolí očí. Naše stálé klientky nám to určitě potvrdí a ty, které stále váhají, chceme povzbudit, protože po jednom ošetření si zcela jistě budete říkat: "Proč jsem vůbec čekala tak dlouho?" 


TĚLO

Každé tělo je unikátní. To, jak přibíráme, na kterých místech přibíráme, které partie jsou dominantnější, kde naopak hubneme vždy dřív a pro které partie se musíme vzdát našeho oblíbeného dezertu a vyměnit ho za hodiny v posilovně, ovlivňuje mnoho faktorů. Zdokonalit své křivky a odstranit nežádoucí podkožní tuk i na místech, která prostě nevycvičíte, však můžete rychle a efektivně odsátím tuku – liposukcí. Pomocí našeho unikátního a v současné době celosvětově nejbezpečnějšího a nejkvalitnějšího liposukčního přístroje BODY JET, vám lékař během ambulantního zákroku, který je kratší než ostatní druhy liposukcí, v lokální anestezii precizně a cíleně odsaje nežádoucí podkožní tuk. BODY JET je vodním paprskem asistovaná liposukce, která dokáže odsátý tuk navíc okamžitě velmi kvalitně zpracovat pro následné použití a je možné s ním během stejného zákroku vyplnit vrásky či doplnit objem v obličeji při zákroku zvaném fatgrafting. 
To vše s velmi rychlou rekonvalescencí a minimálním omezením.
Konzultace je u nás zdarma, tak se neváhejte objednat! Právě teď je ta nejvhodnější doba.

 

Věříme, že rok 2021 bude pro vás všechny šťastným a úspěšným. A pokud by se přece jen něco sem tam nevydařilo, přijďte potěšit sami sebe k nám! My se o vás vždy postaráme.

Zpět