; MUDr. Monika Kavková - Be Elite Clinic
BE ELITE Clinic

SEZNAMTE SE

MUDr. MONIKA KAVKOVÁ

Je mezinárodně uznávaným certifikovaným odborníkem na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu, kosmetologii a dermatochirurgii.

Je autorkou unikátních kombinovaných liftingových metod, a držitelkou prestižní světové certifikace APTOS v ČR (společnost, která vyrábí unikátní nitě a nástroje pro lifting už od roku 1996 a je jediným vývojářem a výrobcem těchto produktů a metod estetické medicíny).

MOJE FILOZOFIE

„Láska ke kráse je věcí citu, vytváření krásy - uměním.”

Ralph Waldo Emerson

Ta obrovská zodpovědnost, kreativně a bezchybně zlepšovat a upravovat vzhled jiného člověka, je privilegium, které hluboce respektuji.

V estetické medicíně se prolíná věda s uměním. Stejně jako malíř začíná portrétovat výběrem odpovídající palety barev, i naše práce vyžaduje mnoho různých barev, aby byl obraz komplexní. Samozřejmě umělecká dokonalost a manuální zručnost nestačí, protože v našem oboru je potřeba mnohem více, než jen mít “zlaté ruce“. Možná jde o to, mít jednoduše “TO ONO“.

MOJE ELITNÍ ZÁKROKY

JAK TVOŘÍM KRÁSU

Mým cílem není hodnotit krásu, měřit ji, či „opravovat“, podle stanovených pravidel a standardů, ale využít ty nejvhodnější nástroje k vytvoření individuální harmonie lidské tváře.

4 KROKY KE KRÁSE by Be Elite Clinic
1. VÝPLNĚ
2. BOTULOTOXIN
3. STIMULACE PLETI
4. NITĚ

V každém obličeji je krása. Je tvořena světlem a stíny. Nedostatek obrysů unavené či stárnoucí tváře neodráží světlo optimálním způsobem. Dívám se na Váš obličej, jako přes objektiv kamery. Jsem prodlouženou rukou Vašich přání, jsem fotografem, hledajícím dokonalou souhru světla a stínu. "Upravím světlo“ tak, abych v obličeji obnovila mladistvé linie. Výsledná "fotografie" je zdokonalenou verzí Vás samých – vytváří harmonii mezi světlem a stíny.

Mojí prací není obdařit obličej vlastnostmi, které nikdy neměl, ale vyzdvihnout individuální krásu, kterou skrývá.