NÁŠ TÝM

MUDr. MONIKA KAVKOVÁ

Je mezinárodně uznávaným certifikovaným odborníkem na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu, kosmetologii a dermatochirurgii. Je autorkou unikátních kombinovaných liftingových metod a postupů a kromě trenérských a školitelských oprávnění pro aplikaci injekčních implantátů, botulotoxinu, nití a mezonití, plazmaliftingu, fatgraftingu, liposukcí a dalších je v ČR  jedinou držitelkou prestižní mezinárodní trenérské certifikace APTOS - pro liftingové nitě a aplikační metody.

Je pravidelnou přednášející na mezinárodních i tuzemských kongresech a seminářích, je autorem a spoluautorem článků a přednášek.

MUDr. MILAN JUNÁŠEK

MUDr. Milan Junášek je držitelem mnoha certifikátů pro aplikaci výplňových materiálů, botulotoxinu, ošetření pomocí laserů, mezoniťí a lifitujících niťí, mezoterapii apod. Zároveň je držitel Diplomu celoživotního vzdělávání a pravidelně se účastní lékařských konferencích EADV , AAD (2016).

Specializuje se především na aplikaci dermálních výplní s kyselinou hyaluronovou a kalciumhydroxyapatitem, mezoterapii s plazmou, kyselinu hyaluronovou a na vitamínové koktejly. Je odborníkem na ošetření vrásek botulotoxinem, aplikaci mezoniťí, liftujících niťí a konturaci obličeje, krku a podbradku. Provádí ošetření pleti pomocí chemických peelingů, ošetření CO2 laserem, ošetření frakčním CO2 laserem a cevním laserem. Pomůže Vám odstranit žilky + metličkové varixy laserem. Věnuje se také korekci jizev, strií a pigmentů (melasma), mikrojehličkování (dermaroller) a dalším esteticko korektivním zákrokům.

MUDr. HELENA KOSTKOVÁ

Vystudovala LFUK v Plzni, kde se věnovala oboru všeobecného lékařství a atestovala se jako PLPD. Zabývá se celostní medicínou. Je členkou homeopatické i akupunkturistické společnosti a absolvovala školu FRM a EAV diagnostiky. Zahraniční praxi získala v NYC a New Jersey USA. Absolvovala kurz What the human body says na Pennsylvania University USA, The challenges of global health Duke University USA.

Pracuje pro technologicko-vývojovou společnost Utah USA v oblasti anti-agingu a mitochondriální medicíny. Dále je také uznávanou ambassadorkou v Malawi.

MUDr. JÚLIUS URBAN

MUDr. Július Urban vystudoval Lékařskou fakultu J. Jessénia v Martine. Po ukončení studií pracoval jako vojenský lékař, od roku 2000 ve Vojenské nemocnici Bratislava zastával funkci zástupce primáře na dermatovenerologickém oddělení. Zúčastnil se zahraničních misí a operací v bývalé Jugoslávii, Etiopii a v Afganistánu. V rámci profesní orientace absolvoval v roce 2002 atestaci z dermatovenerologie, v roce 1998 atestaci I. stupně ze všeobecného lékařství, v roce 2007 atestaci II. stupně ze všeobecného lékařství (euroatestace) a v roce 2002 získal certifikát z tropické medicíny.

V roce 2006 založil a doteď vede soukromou praxi estetické a korektivní dermatologie v medicínském centru Niobé v Malackách. V odboru se vzdělává na seminářích, workshopech, konferencích, kongresích a stážích v SR a zahraničí. Specializuje se na estetickou a dermakorektivní medicínu a anti-aging.

MUDr. Tarek Rashed

je plastickým chirurgem působící na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. MUDr. Tarek Rashed promoval na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Po dosažení titulu MUDr. získal pracovní zkušenosti na několika prestižních pracovištích v zahraničí, a to v Krankenhaus der Barmherzigen Schwestern (Linz, Rakousko) a dále pak Kantonsspital Frauenfeld (Frauenfeld, Švýcarsko), Poté pokračoval ve studiu na Università degli Studi di Milano (Itálie), kde získal titul Dott. (MUDr). Po zakončení studia několik let pracoval v Istituto Policlinico San Donato (Fakultní nemocnice, Milán, Itálie): oddělení plastické chirurgie, jednotka rekonstrukčních operací končetin.

MUDr. Tarek Rashed absolvoval zahraniční stáže v Lucembursku a na Thaiwanu, kde působil pod vedením prof. Fu-Chan Wei. Také se zúčastnil řady mezinárodních kongresů v ČR i v zahraničí.

Bc. ROMANA BALUŠKOVÁ

Manažer Be Elite Clinic

KRISTINA JANKŮ, DiS

Vrchní sestra

MONIKA KOŽUŠNÍČKOVÁ

Kosmetické služby, řasy

ELIŠKA ŠTEFANOVÁ

Recepční

 

Wise solutions, s.r.o.
+ 421 917 88 77 89
Marketing & Public Relations