BE ELITE Clinic

Kosmetika COLBERT MD

Kosmetika Hollywoodských hvězd

Colbert MD

KOSMETIKA COLBERT MD

Na základě mnohaletého výzkumu a vývoje léčebného postupu Colbert MD Triad Facial prezentuje Dr. David Colbert svoji přelomovou produktovou řadu pro obnovení pleti.

Jedinečné ošetření Dr. Colberta nazvané Triad Facial je jedním z nejefektivnějších způsobů péče o pleť, při němž se pleť obnovuje, o čemž svědčí i množství náročných klientů a uznávaných celebrit, které jsou věrné jeho produktům. Ošetření Triad Facial bylo prezentováno v mezinárodních médiích jako Voque, Elle, Self, Allure a New York Times Science.

Replikováním léčebných postupů Triad Facial vyvinul Dr. Colbert vyživující a obnovující řadu Colbert MD. Využívaje patentovanou technologii QuSomeTMna udržování aktivity a síly účinných složek, systém Colbert MD vyživuje právě části kůže, kde se uskutečňuje buněčná obnova.

TECHNOLOGIE NAŠICH PRODUKTŮ

Jelikož naše produkty mají podobnou strukturu jako buněčné membrány a liposomy, aktivní složky obsažené v technologii QuSomes® mají stejný účinek, avšak pronikají hlouběji do pokožky. Aktivní anti-ageing složky jsou obaleny vysoce účinnými mikro-kapslemi a jsou chráněny před vlivem vzduchu.

Odkazy:

GLOSSIP GIRL: HOLLYWOOD'S FAVOURITE SKIN DOCTOR
The Runway Facial™ by Dr. David Colbert
New York Dermatology Group

Colbert MD

EXKLUZIVNÍ
OŠETŘENÍ UNIKÁTNÍ KOSMETIKOU COLBERT MD
V ČESKÉ REPUBLICE POUZE U NÁS:

COLBERT MD THERAPY
Jedná se o komplexní ošetření pleti, které se skládá ze čtyř kroků  a spočívá v zapracování kosmetiky Colbert MD za pomocí radiofrekvence a ultrazvuku k dosažení zářivé a vypnuté pleti.

MEZOTERAPIE S COLBERT MD
Jedná se o hloubkovou stimulaci pleti. Díky mikrojehličkovému peru Derma Pen se kosmetika Colbert MD dostane do nejhlubších vrstev pokožky a aktivuje tvorbu kolagenu. Pleť je tak mladistvá, zářivá a hydratovaná.

TRIAD FACIAL
Jedná se o jeden z nejefektivnějších produktů v péči o pleť. Je to ošetření ve třech krocích, při němž se produkt zapracuje pomocí masáže do pokožky, čímž nastartuje obnovu pleti 
a zjemní strukturu pokožky.

zpět

ELITNÍ ZÁKROKY
MUDr. MONIKY KAVKOVÉ

MK Elite Lifting

MK Elite Neck Lifting

MK Elite Brow Lifting

MK Elite Face Contouring

MK Elite Lipofilling

MK Elite Eye Net Lifting

MK Elite Top Lifting